Precyzyjne narzędzia przeznaczone do nadzwyczajnych produktów.

Jakość folii (i arkusza) zaczyna się najpóźniej od matrycy do folii płaskiej. 
Jakość i docelową przydatność produktu końcowego określa wysoki poziom klasy produkcji, jakość dystrybucji, a także (chociaż nie jest to najmniej istotne) jakość powierzchni kanałów. I w tym przypadku opłaca się zainwestować w wysokiej jakości technologię, która zapewnia najwyższą klasę produktu. Matryce do folii płaskiej marki BREYER są projektowane za pomocą najnowocześniejszych narzędzi trójwymiarowych CAD i produkowane z użyciem nowoczesnych obrabiarek sterowanych numerycznie (CNC), a ich wysoka jakość końcowa wynika z zastosowania profesjonalnych metod polerowania. Wieloletnie doświadczenie i biegłość techniczna pozwalają nam zagwarantować tak doskonałe produkty.

Szybki rozruch pozwala zaoszczędzić materiał
Zastosowanie matryc do folii płaskiej na bazie technologii MFCS (system kontroli szybkości płynięcia) umożliwia automatyczną regulację profilu płynięcia bez konieczności użycia siłowników mechanicznych.
W ten sposób czas reakcji zostaje maksymalnie skrócony, a profil konfiguracji można zapisać i wywołać z pamięci. Nie ma także potrzeby ręcznego wprowadzania konfiguracji wstępnej matrycy arkuszy, ponieważ jej praca jest całkowicie zautomatyzowana. Matryce do folii są niezwykle wąskie, co umożliwia bardzo głębokie zanurzenie folii w prześwicie.

 

Matryca do folii płaskiej na gładziarce
Na życzenie matryce do folii płaskiej są wyposażone w zewnętrzne lub wewnętrzne mechanizmy przesuwu.
Matryca do folii płaskiej na gładziarce
Największa osiągalna głębokość zanurzania, dzięki zastosowaniu bardzo wąskiej konstrukcji matrycy. Operator może bez trudu wyregulować ustawienie wargi zaginanej

Precyzja i jakość
Matryce do folii płaskiej BREYER są opracowywane za pomocą najnowocześniejszego oprogramowania, projektowane z użyciem wbudowanych programów trójwymiarowych oraz produkowane z wykorzystaniem obrabiarek sterowanych numerycznie (CNC).
System bloku podającego
Połączenie technologii matryc jednowarstwowych i bloku podającego do wytłaczania współbieżnego pozwala na uzyskanie wszechstronnych układów warstwowych.

Program matrycy modułowej BREYER

oferuje możliwość elastycznego łączenia z innymi urządzeniami, aby znacznie rozszerzyć paletę zastosowań.

Matryca jednowarstwowa wraz z blokiem podającym do wytłaczania współbieżnego

Automatyczna matryca jednowarstwowa

Matryca jednowarstwowa wraz z ręcznym zaginaniem wargi

Całkowicie zautomatyzwana matryca MFCS

BREYER GmbH Maschinenfabrik • Bohlinger Str. 27 • D-78224 Singen / Germany
Tel. +49 (0) 77 31 920-0 • Fax +49 (0) 77 31 920-190
www.breyer-extr.cominfo@breyer-extr.com